Kasa fiskalna posnet mobile hs ej opinie
Portale aukcyjne

Na czym zarabiają portale aukcyjne?

Zastanawialiście się, na czym przez lata zarabiają portale aukcyjne? Temat ten jest prostszy niż myśleliście. Zacznijmy od początku.
Jednym z głównych zarobków jest prowizja od sprzedanych przedmiotów z aukcji. Na większości potrafi stawki się różnią. Najczęściej elektronika wiedzie prym w największych zyskach dla portali. Jej ogromna sprzedaż i spore prowizje często sięgające ponad 10% od przedmiotu stworzyły świetny rynek dla takich portali.
Na drugim miejscu można postawić reklamy. Takie witryny są często odwiedzane i dają możliwość na świetne rozreklamowanie swojego produktu, szczególnie jeśli reklamodawca oferuje towar o dobrych cenach i atrakcyjny dla potencjalnych konsumentów na witrynie.
Na końcu warto wspomnieć o mniejszych dochodach jak chociażby z sprzedaży dodatkowych wypromowanych miejsc na stronie czy też współpracy z większymi firmami, które są zainteresowane reklamą na ogromną skalę no bo jak inaczej możemy nazwać reklamę, którą jest w stanie zobaczyć dosłownie pół internetu?

About the author

Related Posts